Блог

Планування та вартість весілля 2024

Поради

Що потрібно на весілля. Кого забронювати і коли. Цей чек-лист з підготовки до весілля допоможе вам розібратись у цьому нелегкому питанні. Покрокова інструкція з планування та організації весілля у 2024 році.

Анастасія та Дмитро

Весілля

Весілля прекрасної пари, Анастасії та Дмитра в Коломиї. Святкуваня в ресторані "Колиба у вуйка Василя".

Таймінг весільного дня 2024

Поради

Це часовий план святкування, в котрому розписані практично кожні 30 хвилин. Його важливо узгодити зі всіма підрядниками та надіслати їм на месенджери. Дотримання часових рамок допоможе не зіпсувати вам настрій та відсвяткувати весілля з легкістю.

Інтер’єрна фотозйомка приміщень у Коломиї

Комерційна фотозйомка

Інтер’єрна фотозйомка приміщень комерційного та житлового призначення (квартира, офіс, магазин, будинок) в Коломиї та Івано-Франківській області.

Кращі весільні підрядники 2024

Поради

Спеціально для вас склав список з понад 30 кращих весільних підрядників, яких можу порекомендувати: ресторан, музика, ведучий, декоратор та ін.

Лідія та Микола

Весілля

Весільна фотосесія Лідії та Миколи на території Галицького замку та святкування в Івано-Франківську.

Марина та Іван

Весілля

Весілля Марини та Івана в Коломиї. Вінчання в соборі Св. Михайла. Фотосесія біля Коломиїської гімназії та лісовому озері. Святкування в ресторані "Колиба у вуйка Василя".

Оксана та Олесь

Весілля

Фотозйомка весілля Оксани та Олеся в Коломиї. Фотосесія на природі в Яремче. Святкування в ресторані "Едем" м. Коломия.

Retouching samples

Персональна фотосесія

Here is samples of my retouching work. To produce this image, I used: Capture One Pro - for converting from RAW to TIFF 16 bit Adobe RGB; Adobe Photoshop - for fine retouching (about two hours); Capture One Pro - for color styling, converting to JPEG in sRGB color profile, as needed.

Людмила Кадоб’янська

Комерційна фотозйомка

Техніка бандажного обгортання STYX. Фотосесія для масажиста Христини Григоращук-Павлюк. Модель: Людмила Кадоб'янська @lyudmila_kadobyanska.

Як зняти весілля

Поради

Як зняти весілля і нічого не забути? Даний чек-лист дозволить вам не забути про важливі деталі на весіллі фотографу та відеографу 😉

Лілія та Петро

Розпис

Репортажна зйомка розпису Лілії та Петра в РАЦСі м. Коломия та годинна фотосесія на природі біля лісового озера, у пшениці та соняшниках.

Ольга та Василь

Передвесільна фотосесія

Передвесільна фотосесія для Ольги та Василя у вишиванках в лісі та біля дому.

Portraits & Nudes

Персональна фотосесія

Мої архівні фото, зняті у фешн та еротичному жанрі до 2020 року. Можливо знову прийде натхнення творити у цьому напрямку.

Анастасія

Персональна фотосесія

Персональна фотосесія для Анастасії у білому боді. Локація: VREDNA Photostudio, Коломия.