1
індивідуальна фотосесія

Підготовка та процес

Підготовка до зйомки починається як мінімум за день, а краще за два. Найважливіше вчасно лягти спати, щоб прокинутися зі свіжим обличчям і ясними очима. Не пийте багато рідини напередодні зйомки. Якщо обличчя можна змінити в графічному редакторі після пари годин роботи, то погляд передасть все і настрій моделі буде вгадуватися безпомилково. Кількість образів, доступних вам, різко зменшується. Погодьтеся, що жінка-вамп з вимерлим поглядом навіть після першокласної зйомки і обробки підсвідомо викличе відчуття обману і нещирості.

Не їжте прямо перед зйомкою і постарайтеся менше пити, щоб не випирав живіт. Не треба за тиждень перед зйомкою виснажувати себе дієтою та фізичними вправами. По-перше, все одно вже пізно, а по-друге – може з’явитися біль і скутість в рухах перед об’єктивом. Крім того, фотосесія – це радість, сеанс психотерапії та гарного настрою. І зрештою, навіщо ж тоді хороший фотограф, як не для того, щоб приховати недоліки моделі і підкреслити її принади.

Візьміть з собою пару непомітних гумок для волосся та рисову пудру. Можуть стати у пригоді і соломинки для коктейлю – через них можна пити і не боятися зіпсувати помаду на губах.

Дотримуйтеся загального стилю в одязі, і що не менш важливо, однієї кольорової гами.

60% успіху фотографії залежить від моделі, справа ж фотографа зуміти вас підкоректувати та зафіксувати

Приходьте на зйомку заздалегідь, не запізнюючись. На зйомці головний фотограф і стиліст, а справа моделі – виконати задуманий авторами сюжет та максимально використовувати  свої можливості та досвід.
Якщо плануєте фотозйомку в стилі ню – не одягайте нічого тісного, бо від тісних речей залишаться сліди на шкірі. Головне – не бути скутою і поводитись якомога природніше.
Одне з основних засобів, до якого вам доведеться вдаватися постійно – це мистецтво перевтілення. Щоб опанувати це мистецтво, вам необхідно знати основи акторської майстерності. Розбудіть в собі актора. Будьте природні і невимушені – фотограф вас не з’їсть, він добрий.
Працюйте з мімікою, тренуйтеся у дзеркала, тренуйтеся завжди, коли є можливість. Найчастіше награність і позерство псують навіть дуже добре поставлені кадри.
Перед зйомкою заздалегідь зніміть всі ланцюжки, сережки, кільця (якщо вони звичайно не призначені для зйомки).

І НЕ ВАРТО ВТІЛЮВАТИ В ЖИТТЯ ЦІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЗА П’ЯТЬ ХВИЛИН ДО ЗЙОМКИ


Буду вдячний за ваш відгук

зворотній зв’язок від моїх клієнтів та прихильників дуже важливий і надихає на подальшу роботу 

Відгуки
1

вартість персональної фотосесії

1

вартість персональної фотосесії

підпишіться на мій instagram
фотограф | Івано-Франківськ | Коломия | Чернівці

© 2022 ФОП Чемерис А. М.

Розроблено Chemerys Designs